KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15889132

nr 1588 9132

Oidentifierad konstnär. Signerad C Chambers, Seine. Olja på pannå, 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x7

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 18 december 2023
kl 20:45:52